Chirurgiczna Biesiada Myśliwska - Podziękowanie

Przewodniczący PZŁ w Katowicach 

w imieniu Oddziału Śląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich pragniemy serdecznie podziękować Panu oraz Zarządowi Okręgowemu Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach za życzliwą pomoc i zaangażowanie w organizację spotkania naukowo-szkoleniowego, które odbyło się 27 maja br.

Spotkanie było niezwykle interesujące i owocne. Po raz kolejny uświadomiło nam, jak ważną rolę pełni Polski Związek Łowiecki w zakresie odpowiedzialnej gospodarki łowieckiej, ochrony przyrody oraz utrzymywania równowagi biologicznej środowiska leśnego.

Dziękujemy za otwartość, współpracę oraz stworzenie przestrzeni do wartościowej wymiany doświadczeń między środowiskiem lekarskim a  środowiskiem myśliwych.

                                                                   Z wyrazami szacunku,

                                                                        Dariusz Waniczek
                                                       w imieniu Zarządu Oddziału Śląskiego
                                                            Towarzystwa Chirurgów Polskich