
Przewodniczący PZŁ w Katowicach
w imieniu Oddziału Śląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich pragniemy serdecznie podziękować Panu oraz Zarządowi Okręgowemu Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach za życzliwą pomoc i zaangażowanie w organizację spotkania naukowo-szkoleniowego, które odbyło się 27 maja br.
Spotkanie było niezwykle interesujące i owocne. Po raz kolejny uświadomiło nam, jak ważną rolę pełni Polski Związek Łowiecki w zakresie odpowiedzialnej gospodarki łowieckiej, ochrony przyrody oraz utrzymywania równowagi biologicznej środowiska leśnego.
Dziękujemy za otwartość, współpracę oraz stworzenie przestrzeni do wartościowej wymiany doświadczeń między środowiskiem lekarskim a środowiskiem myśliwych.
Z wyrazami szacunku,
Dariusz Waniczek
w imieniu Zarządu Oddziału Śląskiego
Towarzystwa Chirurgów Polskich